Harcov Hold´em
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harcov Hold´em

Private forum!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 !!!! !!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
torture666

torture666


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 04. 11. 07
Age : 35

!!!! !!!! Empty
PříspěvekPředmět: !!!! !!!!   !!!! !!!! Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 9:12 pm

Posledně mě chování některých z vás pěkně sralo. Bylo ještě zmocněno tím jaký karty mi chodili takže sem byl nasranej až neadekvátně za což se omlouvam, ale i tak doufam že vy kterých se vás to týká do příště alespoň trochu zprofesionalizujete své chování. Týká se to zejména rychlosti hraní, sledování hry, ukazování karet při každý příležitosti, zmatcích při přihazování a možná i jiného na který si ted nevzpomínam. Jestli mě chcete na oplátku zkritizovat za některé mé prohřešky tak jen do toho, já je napravim Wink A to je konec, tádydadýdáda What a Face
Návrat nahoru Goto down
torture666

torture666


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 04. 11. 07
Age : 35

!!!! !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!! !!!!   !!!! !!!! Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 9:13 pm

eště sem chtěl říct že jestli to vezmete na lehkou váhu tak vás ztorturuju jak Španělská inkvizice lol!
Návrat nahoru Goto down
Bucho
Admin
Bucho


Po?et p?ísp?vk? : 173
Join date : 04. 11. 07
Age : 36

!!!! !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!! !!!!   !!!! !!!! Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 10:33 pm

v tom se pridavam k vyse podepsanemu panu invizitorovi, take jsem asi pusobil neprijemne... kdyz musi clovek 4krat za jedno rozdani opakovat, co udelali lidi hrajici driv, je to fakt na hlavu... ukazovani karet... proboha, stejne uz vime, kdo s jakyma kartama hraje a ze o blafy neni nouze, nicmene muzeme to unifikovat - "jako prvni ukazuje posledni agresor - tedy ten hrac, ktery naposled vyvolal akci (sazel, raisoval)... nebot takhle to fungovalo v kasinu... popripade se muzeme drzet klasickeho "dle herniho poradi".. ale kazdopadne to domluvime napevno...
Návrat nahoru Goto down
https://harcov.forumczech.com
torture666

torture666


Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 04. 11. 07
Age : 35

!!!! !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!! !!!!   !!!! !!!! Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 1:21 pm

exactly afro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!! !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!! !!!!   !!!! !!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!!! !!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Harcov Hold´em :: Různé :: Různé-
Přejdi na: